Sale!

SUPER NEOPAL – Bojë Plastike

700L4,900L

SUPER NEOPAL është një bojë plastike ekologjike mat me cilësi super premium për përdorim të brendshëm.

  • Opacitet i lartë
  • Shumë e qëndrueshme
  • Mbulimi i lartë
  • Qëndrueshmëri e lartë e ngjyrave
  • Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

700L4,900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 4

Bojë Super Neopal plastike me cilësi premium.

SUPER NEOPAL është një bojë plastike ekologjike mat me cilësi super premium për përdorim të brendshëm.

Pa amoniak dhe nuk përmban substanca të rrezikshme, të tilla si metale të rënda, formaldehid i lirë, hidrokarbure aromatike dhe mbron përdoruesin dhe nuk ndot mjedisin. Shumë e sigurt për përdorim, Kontribuon në një cilësi më të mirë të ajrit të brendshëm (Rregullorja Franceze e VOC A +) dhe është ideale për të gjitha ambientet e brendshme.

Bojë plastike që ka mbulim të lartë dhe shpejtësi përhapjeje, bardhësi superiore dhe nuanca të gjalla me qëndrueshmëri të gjatë të ngjyrave.

Me rezistencë të jashtëzakonshme ndaj larjes së shpeshtë (klasi 1 EN 13300).

E përshtatshme për suva, gips, beton, tulla, dru.

Kj bojë plastike ka përhapje të lehtë, mbulim  të lartë dhe tharje të shpejtë. Ka veti të shkëlqyera për rrafshimin dhe ofron një përfundim të bukur të rrogozit. Nuk kontribuon në rritjen dhe përhapjen e zjarrit.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë ose rul.

Përgatitja e sipërfaqes

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe pa materiale dëmtuese ose kohezive të dobëta, pluhur, vajra dhe kripëra. Trajtimi i tillë si pastrimi i thatë, përdorimi i një makinerie për të fërkuar ose bashkuar sipërfaqet e lyera do të krijojë pluhur dhe / ose tymra të rrezikshëm. Pastrimi i lagur duhet të përdoret kur është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget duke siguruar ventilim lokal, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme për mbrojtjen e frymëmarrjes. Përdorni stuko Vivechrom NEOPAL STUCCO për suvatimin dhe rafshimin e sipërfaqeve. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të lyer me gëlqere, ngjitës ose ngjyra me cilësi të dobët: Aplikoni astarin Vivechrom NEOPAL PRIMER të holluar deri në 50% me ujë, vendosni dy shtresa SUPER NEOPAL. Për sipërfaqet pa probleme,

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SUPER NEOPAL – Bojë Plastike

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

12 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Dru, Suva, Tulla

Specifikime
Ngjyra
Paketimi

1L, 3L, 10L

Dimensions
Weight 10 g/kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SUPER NEOPAL – Bojë Plastike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

SUPER NEOPAL – Bojë Plastike
SUPER NEOPAL – Bojë Plastike

700L4,900L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart