VITEX ME TEFLON – BOJË PLASTIKE

700L5,500L

VITEX ME TEFLON

Bojë plastike mat e gjeneratës së re. Vitex me Teflon TM me teknologjin e mbrojtjes së sipërfaqes siguron një mbrojtje superiore ndaj njollave, pastrohet lehtë pa asnjë mbetje dhe krijon një sipërfaqe mbrojtëse anti-statike kundër pluhurit / tymit.

SKU: N/A Tags: , , ,

700L5,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

VITEX ME TEFLON

Bojë plastike mat e gjeneratës së re. Vitex me Teflon TM me teknologjin e mbrojtjes së sipërfaqes siguron një mbrojtje superiore ndaj njollave, pastrohet lehtë pa asnjë mbetje dhe krijon një sipërfaqe mbrojtëse anti-statike kundër pluhurit / tymit.

KARAKTERISTIKAT E PRGJITHSHME

Bojë plastike me cilësi të shkëlqyeshme rezistente ndaj larjes për përdorim të brendshëm, e krijuar me teknologjinë e mbrojtjes së sipërfaqes Teflon ™. Teknologjia Teflon krijon një mbrojtje të sipërfaqes së bojës, e cila i jep rezistencë të shtuar thithjes së njollave shtëpiake dhe e bën më të lehtë heqjen e njollave pas një periudhe të gjatë kohore. Teknologjia Teflon krijon një sipërfaqe mbrojtëse anti-statike që zvogëlon depozitimin e pluhurit, tymit dhe ndotësve të tjerë. Heqja e njollave bëhet me një leckë të butë të lagur dhe sapun ose pastrues të butë shtëpiakë jo-gërryes.

vitex albania

E vetmja bojë në Greqi, Qipro dhe vendet e tjera të Evropës Juglindore me TeflonTM që ofron:

  • Performancë dhe mbrojtje superiore e sipërfaqes
  • Rezistencë maksimale e pastrimit të lagësht (Klasa 1)
  • Sipërfaqe antistatike që largon pluhurin, tymin dhe ndotësit e tjerë
  • Pastrohet lehtë njollat ​​e zakonshme shtëpiake edhe pas një periudhe të gjatë kohore
  • Sipërfaqe plotësisht e lëmuar dhe e rrafshët
  • Shkalla superiore e përhapjes dhe fuqi mbuluese
  • Zbatim i lehtë dhe praktikisht pa erë
  • Rezultat i qëndrueshëm për një kohë të gjatë

E disponueshme në të bardhë dhe mijëra nuanca përmes Sistemit të Ngjyrosjes Vitex.

Teflon ™ është një markë tregtare e CHEMOURS COMPANY FC, LLC e përdorur nën licencë nga VITEX – Yannidis Bros

Specifikime: VITEX ME TEFLON – BOJË PLASTIKE

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

15 – 18 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Specifikime
Paketimi

1L, 3L, 10L

Videos: VITEX ME TEFLON – BOJË PLASTIKE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “VITEX ME TEFLON – BOJË PLASTIKE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

VITEX ME TEFLON – BOJË PLASTIKE
VITEX ME TEFLON – BOJË PLASTIKE

700L5,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart