Sale!

VITEX BOJË PLASTIKE – CLASSIC

700L4,500L

Bojë plastike me cilësi premium Vitex, e pakonkurueshme në lehtësinë e përhapjes, qëndrueshmërisë dhe fuqisë së mbulimit. Ka veti të shkëlqyera të nivelimit duke prodhuar një sipërfaqe plotësisht të lëmuar dhe të rrafshët. Praktikisht pa erë, një karakteristikë që e bën atë miqësore me përdoruesin përfundimtar dhe mjedisin.

SKU: N/A Tags: ,

700L4,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

VITEX CLASSIC – VITEX BOJË PLASTIKE

Vitex Bojë plastike vinil me cilësi premium, për përdorim të brendshëm, bazuar në kopolimer PVA-VEOVA. Siguron një fuqi të madhe mbuluese, lehtësi të pakrahasueshme të përhapjes dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme ndaj larjes së shpeshtë. Ka veti niveluese shumë të mira dhe prodhon një sipërfaqe të lëmuar dhe të rrafshët. Boja, mund të aplikohet në sipërfaqet e përgatitura siç duhet nga çdo material. Praktikisht pa erë gjatë aplikimit të tij sepse nuk përmban amoniak.

  • Nivel e lartë i përhapjes
  • Fuqia e madhe mbuluese
  • Qëndrueshmëri ndaj larjes së shpeshtë

NGJYRA

Në dispozicion në të bardhë, 11 hije standarte dhe një numër të pakufizuar të ngjyrave përmes Sistemit të Ngjyrosjes Colorfull të Vitex.

vitex albania

Njihuni me produktet tona VITEX

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: VITEX BOJË PLASTIKE – CLASSIC

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

15 – 18 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Specifikime
Paketimi

1L, 3L, 10L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “VITEX BOJË PLASTIKE – CLASSIC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

VITEX BOJË PLASTIKE – CLASSIC
VITEX BOJË PLASTIKE – CLASSIC

700L4,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart