VITEX KITCHEN & BATH – Bojë plastike antimyk

800L7,000L

Bojë plastike e përshtatshme për mbrojtje nga myku dhe kërpudhat në zona me lagështi të lartë dhe kondensim avulli. Siguron fuqi të madhe mbuluese, shkallë të lartë të përhapjes dhe bardhësi të shkëlqyeshme.

SKU: N/A Tags: , , ,

800L7,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

KITCHEN & BATH

Bojë plastike e përshtatshme për lyerjen e sipërfaqeve të brendshme në zona me lagështi të lartë dhe kondensim avulli si kuzhina, banjo, tavane dhe bodrume. Për shkak të formulimit të saj të veçantë parandalon në mënyrë efektive rritjen e mykut dhe kërpudhave në filmin e bojës. Siguron një fuqi të madhe mbuluese, lehtësi të lartë të përhapjes dhe bardhësi superiore. Ka veti niveluese shumë të mira dhe prodhon një sipërfaqe të lëmuar dhe të rrafshët. Mund të aplikohet në sipërfaqet e përgatitura siç duhet nga çdo material.


  • Parandalon rritjen e mykut dhe kërpudhave 
  • Për zonat me lagështi të lartë dhe kondensim avulli

 

NGJYRA

Në dispozicion në të bardhë dhe një gamë të gjerë ngjyrashy përmes Sistemit të Ngjyrosjes Colorfull të Vitex.

vitex albania

Specifikime: VITEX KITCHEN & BATH – Bojë plastike antimyk

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

11 – 13 (m²/Lt)

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

30-60 min

Specifikime
Hollimi

10%

Paketimi

1L, 3L, 10L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “VITEX KITCHEN & BATH – Bojë plastike antimyk”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

VITEX KITCHEN & BATH – Bojë plastike antimyk
VITEX KITCHEN & BATH – Bojë plastike antimyk

800L7,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart