BOJË “DËRRASE E ZEZË”

1,800L

BOJË “DËRRASE E ZEZË”

Me bazë uji të gjeneratës së re – bojë akrilike e sheshtë. Ai shndërron sipërfaqet në një dërrasë të zezë të përdorshme. Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj gërvishtjes së shkumësit, pastrohet lehtë.

  • Erë e ulët
  • Pastron në mënyrë efektive
  • Fërkim i lehtë
  • Nuk gdhend

1,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË “DËRRASE E ZEZË”

BOJË “DËRRASE E ZEZË” me bazë uji të gjeneratës së re – bojë akrilike e sheshtë. Ai shndërron sipërfaqet në një dërrasë të zezë të përdorshme. Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj gërvishtjes së shkumësit, pastrohet lehtë.

  • Erë e ulët
  • Pastron në mënyrë efektive
  • Fërkim i lehtë
  • Nuk gdhend

KARAKTERISTIKAT E PËRGJITHSHME

Kadife e brezit të ri me bazë uji me cilësi të lartë – bojë me bazë akrilike me ujë me VOC të ulët. Bojë e përshtatshme e dizajnuar për bordet e shkollës. Siguron një sipërfaqe me rezistencë të shkëlqyeshme ndaj gërvishtjeve, larjeve të shpeshta dhe pastrimit. Fshihet pastër. Thahet në mënyrë uniforme dhe të shpejtë. Ka aftësi të shkëlqyeshme të furçave dhe jep një sipërfaqe të lëmuar të rrafshët. Ai i kthen sipërfaqet në një dërrasë të zezë të përdorshme nën përgatitjen e duhur.

Përgatitja e sipërfaqes

Pastroni sipërfaqen nga pluhuri, vaji, bojërat e prera, ndryshku. Letër zmerile mirë. Në sipërfaqe të reja është propozuar një shtresë SMALTOLUX hydro MASTER PRIMER.

APLIKIMI

Llokoçis mirë. Vendosni 1 ose 2 shtresa të Smaltolux Hydro Blackboard.

KËSHILLA PËR PËRDORIM

7 ditë pas pikturës dhe para shkrimit, kushtëzoni sipërfaqen duke e fërkuar ana e një pjese të një shkumësi të bardhë mbi të gjithë sipërfaqen dhe fshihet. Kjo do të lërë një shtresë pluhuri shkumës që do të sigurojë fshirjen më të mirë. Dërrasa e zezë mund të fshihet me një leckë të lagur. Prisni 10 ditë pas pikturës para se ta fshijmë poshtë. Për rezultat më të mirë, përsëritni hapin e kondicionimit pas pastrimi edhe një herë. Mbarimi i dërrasës së zezë është gati për përdorim!

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8-30 ºC dhe lagështia relative më e ulët se 80%. Përkundrazi kushtet e motit mund të degradojnë cilësinë e bojës.

ETIKETIMI

Smaltolux hydro Blackboard Paint nuk ka nevojë për simbole rreziku sipas. Legjislacioni i KE-së. Përmban CIT / MIT. Mund të prodhojë një reaksion alergjik.

Njihuni me produktet tona VECHRO

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË “DËRRASE E ZEZË”

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

11 – 13 (m² / Lt)

Hollimi

10%

Specifikime
Paketimi 0.75 L
Ngjyra

E Zezë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË “DËRRASE E ZEZË””

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart