VISTA HIDROMAT – VITEX

800L2,600L

VISTA HIDROMAT – VITEX

Bojë me bazë uji hidromat (e bardhë për tavane) për përdorim të brendshëm, e përshtatshme për tavanet e banjove dhe kuzhinave, shkallëve, depove dhe përgjithësisht aty ku larja nuk është e nevojshme. Siguron një fuqi të madhe mbuluese, lehtësi të mirë përhapje dhe bardhësi superiore, dhe në të njëjtën kohë lejon që sipërfaqet të “marrin frymë”.

  •  Fuqia të madhe mbuluese
  •  Për tavanet e kuzhinave, shkallëve, depove
SKU: vista hidromat

800L2,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

VISTA HIDROMAT – VITEX

Bojë me bazë uji vista hidromat (e bardhë për tavane) për përdorim të brendshëm, e përshtatshme për tavanet e banjove dhe kuzhinave, shkallëve, depove dhe përgjithësisht aty ku larja nuk është e nevojshme. Siguron një fuqi të madhe mbuluese, lehtësi të mirë përhapje dhe bardhësi superiore, dhe në të njëjtën kohë lejon që sipërfaqet të “marrin frymë”.

  •  Fuqia të madhe mbuluese
  •  Për tavanet e kuzhinave, shkallëve, depove

Përgatitja e sipërfaqes

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra dhe të thata, pa yndyrë, pluhur, bojë të lirë ose dëmtuar.

Aplikim

Përzijeni mirë para përdorimit. Aplikoni dy shtresa me rul, furçë ose pompë të holluar deri në 10-20% me ujë. Mos e aplikoni në temperaturë nën 5 ° C, mbi 35 ° C dhe / ose lagështirë relative mbi 80%. Prekje e thatë pas 30-60 minutash dhe mund të rilyhet pas 3-4 orësh. Koha e tharjes varet nga kushtet e motit (lagështia dhe temperatura). Mjetet duhet të pastrohen menjëherë pas përdorimit me ujë dhe nëse është e nevojshme me ujë me sapun ose një detergjent.

Specifikime: VISTA HIDROMAT – VITEX

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

12 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Sipërfaqe Përdorimi

mure, Suva

Specifikime
Paketimi

3L, 9L, 15L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “VISTA HIDROMAT – VITEX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

VISTA HIDROMAT – VITEX

800L2,600L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart