Sale!

SUPER NEOPAL ECO – Bojë Plastike

800L4,900L

SUPER NEOPAL ECO

Super Cilësi Premium. Bojë plastike ekologjike e një cilësie të pakonkurueshme për përdorim të brëndshëm. 

  • Opacitet i lartë
  • Shumë e qëndrueshme
  • Mbulimi i lartë
  • Qëndrueshmëri e lartë e ngjyrave
  • Aplikim i lehtë dhe cilësi të mira nivelimi

800L4,900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SUPER NEOPAL ECO – Bojë Plastike me cilësi premium.

SUPER NEOPAL ECO – Bojë Plastike ekologjike mat me cilësi super premium për përdorim të brendshëm. E çertifikuar nga AFNOR dhe plotëson kriteret e Bordit Eko-Etiketë të Bashkimit Europian.

Pa amoniak dhe nuk përmban substanca të rrezikshme, të tilla si metale të rënda, formaldehid i lirë, hidrokarbure aromatike dhe mbron përdoruesin dhe nuk ndot mjedisin. Shumë e sigurt për përdorim, Kontribuon në një cilësi më të mirë të ajrit të brendshëm (Rregullorja Franceze e VOC A +) dhe është ideale për të gjitha ambientet e brendshme.

Bojë plastike që ka mbulim të lartë dhe shpejtësi përhapjeje, bardhësi superiore dhe nuanca të gjalla me qëndrueshmëri të gjatë të ngjyrave.

Me rezistencë të jashtëzakonshme ndaj larjes së shpeshtë (klasi 1 EN 13300).

E përshtatshme për suva, gips, beton, tulla, dru.

Kj bojë plastike ka përhapje të lehtë, mbulim  të lartë dhe tharje të shpejtë. Ka veti të shkëlqyera për rrafshimin dhe ofron një përfundim të bukur të rrogozit. Nuk kontribuon në rritjen dhe përhapjen e zjarrit.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë, rul ose spraj  pa ajër.

Përgatitja e sipërfaqes

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe pa materiale dëmtuese ose kohezive të dobëta, pluhur, vajra dhe kripëra. Trajtimi siç është fërkimi i thatë, përdorimi i një flake për të prerë ose bashkuar sipërfaqet e lyera do të gjenerojë pluhur dhe / ose tymra të rrezikshëm. Pastrimi i lagur duhet të përdoret kur është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget duke siguruar ventilim lokal, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme për mbrojtjen e frymëmarrjes. Përdorni stuko Vivechrom NEOPAL STUCCO për suvatimin dhe prerjen e sipërfaqeve. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të lyer me gëlqere, ngjitës ose cilësi të dobët. bojëra me abetare uji, NEOPAL PRIMER ECO. Për sipërfaqe pa probleme, aplikoni SUPER NEOPAL ECO direkt.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SUPER NEOPAL ECO – Bojë Plastike

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

12 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Dru, Suva

Specifikime
Ngjyra
Paketimi

1L, 3L, 10L

Dimensions
Weight 10 g/kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SUPER NEOPAL ECO – Bojë Plastike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

SUPER NEOPAL ECO – Bojë Plastike
SUPER NEOPAL ECO – Bojë Plastike

800L4,900L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart