VINYFLEX HIDROMAT PLASTIK

800L2,600L

Bojë e brendshme për tavanet. 

  • Cilësi të shkëlqyeshme
  • Kundër kondensimit të avujve të ujit
  • Performancë e shkëlqyeshme
  • Lehtë për tu aplikuar
SKU: N/A Tags: , , ,

800L2,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

VINYFLEX HIDROMAT PLASTIK

Vinyflex është bojë hidromat gjysëm plastik një material ngjitës i gatshëm për përdorim. Shum i përshtatshëm për kulmet e banjove, kuzhinave, dhomave të gjumit dhe në përgjithësi për përdorim të brendshëm. Mund të përdoret në sipërfaqe gëlqereje, por jo sipërfaqe të lyer me bojë plastike. Lejon që sipërfaqja të “marrë frymë” për të shmangur problemet me lagështinë e kondensuar në çati. Lehtë për të punuar me të.

Përgatitja e sipërfaqes

Hiqni yndyrën, vajin, bojën ekzistuese të pandjeshme, ndryshkun, pluhurin dhe më pas pastroni tërësisht. Pastroni sipërfaqen nga pluhuri, vaji, bojërat e prera dhe lagështia.

APLIKIMI

Llokoçis mirë para përdorimit. Vendosni dy shtresa HIDROMAT.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8-30 ºC dhe lagështia relative më e ulët se 80%. Përkundrazi kushtet e motit mund të degradojnë cilësinë e bojës.

RUAJTJA E PRODUKTIT

Ruhet në një vend të freskët, mbroheni nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbyllni mir që të mund përdoret edhe pas aplikimit duke mbajtur në gjendje të mirë. Rikuperoni bojën e papërdorur për ripërdorim. Ripërdorimi i bojës mund të minimizojë në mënyrë efektive ciklin jetësor të produktit ndikim mjedisor.

Specifikime: VINYFLEX HIDROMAT PLASTIK

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

10 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

30-60 min

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Gips, mure, Suva

Specifikime
Paketimi

3L, 9L, 15L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “VINYFLEX HIDROMAT PLASTIK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

VINYFLEX HIDROMAT PLASTIK
VINYFLEX HIDROMAT PLASTIK

800L2,600L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart