TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS

800L

POLISHING PADS

Produkt me mbushje të njëanshme, për pastrimin e shkumës. Ka performancë të lartë dhe mund te përdoret për pastrimin e
sipërfaqeve të mëdha. I disponueshëm në ngjyrë të bardhë për 805 Super dhe në ngjyrë të verdhë për 806 Powe Polish. Paketimi: 12 copë/kuti.

SKU: N/A Tags: ,

800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS

TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS Produkt me mbushje të njëanshme, për pastrimin e shkumës. Ka performancë të lartë dhe mund te përdoret për pastrimin e
sipërfaqeve të mëdha. I disponueshëm në ngjyrë të bardhë për 805 Super dhe në ngjyrë të verdhë për 806 Powe Polish. Paketimi: 12 copë/kuti.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS

Ngjyra

E Verdhë, E Bardhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “TAMPON LUCIDIMI POLISHING PADS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart