Lustër gjysëm-mat për Plastikë Top Star

1,600L

Top Star

Për pastrim të thellë të poreve dhe freskim të pjesëve plastike dhe gomës si konzolla, veshje të brendshme, vula, etj.

1,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

Lustër gjysëm-mat për Plastikë Top Star

Lustër gjysëm-mat për Plastikë Top Star emulsion i kujdesit premium për pastrim të thellë të poreve dhe freskim të pjesëve plastike dhe gomës si konzolla, veshje të brendshme, vula, etj. Top Star krijon një shkëlqim natyror afatgjatë, gjysmë të lëmuar dhe mbron sipërfaqen përgjithmonë nga papastërtitë e reja dhe rrezatimi UV. Përbërësit e veçantë aktivë e mbajnë plastikën elastike, kanë një efekt antistatik dhe sigurojnë një pamje të re dhe tërheqëse. Me aromë të freskët. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Konsolë, veshje të brendshme, vula gome, etj.

Rekomandime për përdorim

Spërkatni mbi një sfungjer të butë dhe vendoseni në mënyrë të barabartë në sipërfaqe. Lëreni të thahet dhe ku fshij ku është e nevojshme me një leckë mikrofibre.

Paralajmërime

  • Shkundni para se të përdorni
  • Mbroni nga ngrica dhe nxehtësia e tepërt
  • Para se ta përdorni, kontrolloni mos e përdorni në sipërfaqe ku rrëshqitja është e padëshirueshme, p.sh. pedale, timon, goma

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Lustër gjysëm-mat për Plastikë Top Star

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Lustër gjysëm-mat për Plastikë Top Star”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Lustër gjysëm-mat për Plastikë Top Star
Lustër gjysëm-mat për Plastikë Top Star
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart