Kujdes për Lëkurën Leather Star

Vlerëso Produktin

1,300L

Leather Star

Kujdes lëkure premium me një fund natyror gjysmë shkëlqim. Për gjallërimin dhe ruajtjen e lëkurave të lëmuara, kamoshi dhe materiale lëkure të shpuara në sediljet e automjeteve, divaneve, etj.

1,300L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

Kujdes për Lëkurën Leather Star

Kujdes për Lëkurën Leather Star Produkt premium me një fund natyror gjysmë shkëlqim. Për gjallërimin dhe ruajtjen e lëkurave të lëmuara, kamoshi dhe materiale lëkure të shpuara në sediljet e automjeteve, divaneve, etj. Leather Star është i lehtë për t’u përdorur dhe krijon një aromë të këndshme, një pamje intensifikuese të ngjyrave dhe një ndjesi të pastër dhe të butë, pa shkaktuar rrëshqitje të padëshirueshme. Përdorimi i përbërësve premium aktivë nga produktet kozmetike e bën lëkurën të zhdërvjellët dhe siguron mbrojtje të zgjatur nga papastërtitë e reja dhe bëhet e brishtë.

Fushat e përdorimit

Lëkurë e butë, kamoshi dhe materiale lëkure me vrima (automjete, mobilje, etj.)

Rekomandime për përdorim

Pastroni papastërtitë së pari me një pastrues të përshtatshëm (p.sh. Pol Star), fshijeni me leckë të lagur dhe thajeni tërësisht. Shkundni Leather Star përpara përdorimit, vendoseni në mënyrë të barabartë dhe gjerësisht në lëkurë sipërfaqet me një sfungjer ose leckë të butë mikrofibre dhe lëreni të thahet. Hiqni çdo tepricë me një leckë e butë.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Kujdes për Lëkurën Leather Star

Paketimi

1L

Videos: Kujdes për Lëkurën Leather Star

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Kujdes për Lëkurën Leather Star”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Kujdes për Lëkurën Leather Star
Kujdes për Lëkurën Leather Star
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart