PASTË LUCIDIMI F5.01 KOCH-CHEMIE

Vlerëso Produktin

3,300L

PASTË LUSTRIMI F5.01 KOCH-CHEMIE

Feinschleifpaste F5.01

3,300L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

PASTË LUCIDIMI F5.01 KOCH-CHEMIE

PASTË LUCIDIMI F5.01 KOCH-CHEMIE Lustrim inteligjent makineve i gjeneratës së fundit me cilësi unike të oksidit të aluminit. Madhësia inteligjente e kokrrës siguron heqjen e shpejtë dhe të plotë të gërvishtjeve të sistemit të larjes dhe gjurmëve të ngjashme të përdorimit dhe i jep bojës një shkëlqim të thellë të qëndrueshëm për një kohë të gjatë. Shenjat e lëmimit të lëna pas fërkimit të lëmimit të gradës P2500 hiqen pa mundim. Feinschleifpaste F5.01 është, pra, e përshtatshme në mënyrë ideale për rikonstruksionin e përsosur të ngjyrave të lyera rishtas ose edhe të vjetra. Koordinuar në mënyrë perfekte për trajtimin e bojës pa gërvishtje. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra në makina, automjete komerciale, cikle motorike, etj

Rekomandime për përdorim

Vendosni përbërësin e imët lustrues në jastëkun lustrues (jastëk lustrues, të bardhë (të fortë), jastëk lustrues, jastëk i verdhë (mesatar i fortë), ose leshi i qengjit) dhe lustroni sipërfaqen e pastruar me maks. 2.000 rpm në mënyrë të tërthortë. Efekti i pastrimit mund të ndryshojë me anë të presionit, medium lustrues dhe rpm. Në fillim të procesit të lustrimit ne rekomandojmë të punoni me presion më të madh me një shpejtësi më të ulët. Në rrjedhën e mëtejshme, zvogëloni presionin dhe lustroni në një shkëlqim të lartë me një shpejtësi më të lartë. Mbetjet e mbetura të lustrës mund të hiqen lehtësisht me leckën tonë mikrofibre të prerë tejzanor Profi. Hiqni çdo vija ose gjurmë të lustrimit me Hochglanz-Antihologram-Politur.

Paralajmërime

  • Shkundni para përdorimit
  • Mbroni nga ngrica dhe nxehtësia e tepërt
  • Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë
  • mos e përdorni në sipërfaqe të nxehtë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI F5.01 KOCH-CHEMIE

Paketimi

1L

Videos: PASTË LUCIDIMI F5.01 KOCH-CHEMIE


Warning: Undefined array key "query" in /home/customer/www/bojratirana.com/public_html/wp-content/themes/rehub-theme/functions/video_class.php on line 30

Warning: Undefined array key "v" in /home/customer/www/bojratirana.com/public_html/wp-content/themes/rehub-theme/functions/video_class.php on line 31

Warning: Undefined variable $vid in /home/customer/www/bojratirana.com/public_html/wp-content/themes/rehub-theme/functions/video_class.php on line 105
video PASTË LUCIDIMI F5.01 KOCH-CHEMIE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI F5.01 KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI F5.01 KOCH-CHEMIE
PASTË LUCIDIMI F5.01 KOCH-CHEMIE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart