PASTË LUCIDIMI F6.01 KOCH-CHEMIE

1,600L3,650L

Fine Cut F6.01

Lustrim inteligjent makine i gjeneratës së fundit me cilësi unike të oksidit të aluminit.

1,600L3,650L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 3

PASTË LUCIDIMI F6.01 KOCH-CHEMIE

PASTË LUCIDIMI F6.01 KOCH-CHEMIE Lustrim inteligjent makine i gjeneratës së fundit me cilësi unike të oksidit të aluminit. Madhësia inteligjente e kokrrës siguron heqjen e shpejtë dhe të plotë të gërvishtjeve të sistemit të larjes dhe gjurmëve të ngjashme të përdorimit dhe i jep bojës një shkëlqim të thellë të qëndrueshëm për një kohë të gjatë. Shenjat e lëmimit të lëna pas mediave të lëmimit të gradës 2500 hiqen pa mundim. Prandaj, Fine Cut F6.01 është i përshtatshëm në mënyrë ideale për rikonstruksionin e përsosur të vijave mesatare deri në kohë të rëndë. Koordinuar në mënyrë perfekte për trajtimin e bojës pa gërvishtje. Prerja: 6,0 shkëlqim: 7,0

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra në makina, automjete komerciale, cikle motorike, etj.

Rekomandime për përdorim

Vendosni përbërësin e hollë lustrues në jastëkun lustrues (Fine Cut Pad ose jastëk leshi qengji) dhe lustroni sipërfaqen e pastruar me maks. 2.000 rpm në mënyrë të tërthortë. Efekti i pastrimit mund të ndryshohet me anë të presionit, mjedisit lustrues dhe rpm. Në fillim të lustrimit proces ne rekomandojmë të punoni me presion më të madh me një shpejtësi më të ulët. Në më tej natyrisht, zvogëloni presionin dhe lustroni në një shkëlqim të lartë me një shpejtësi më të lartë. Mbetjet e pastës mund të hiqen lehtësisht me leckën tonë mikrofibre të prerë tejzanor Profi. Hiqni çdo vija ose gjurmë të lustrimit me Micro Cut M3.02.

Paralajmërime

  • Shkundni para se të përdorni
  • Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë
  • Mos e përdorni në nxehtë mbrojeni nga ngricat dhe nxehtësia e tepërt 

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI F6.01 KOCH-CHEMIE

Paketimi

1L, 250ml

Videos: PASTË LUCIDIMI F6.01 KOCH-CHEMIE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI F6.01 KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI F6.01 KOCH-CHEMIE
PASTË LUCIDIMI F6.01 KOCH-CHEMIE

1,600L3,650L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart