STUKO PLASTIKE F222 BUMPERSOFT

Vlerëso Produktin

950L

F222 BUMPERSOFT

Stuko polisteri 2K elastike. Përdoret për parakolp/prapakolp dhe pjese plastike.

950L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO PLASTIKE F222 BUMPERSOFT

STUKO PLASTIKE F222 BUMPERSOFT Stuko polisteri 2K elastike. Përdoret për parakolp/prapakolp dhe pjese plastike. Fërkohet me letër P120 – P180.

Mbushës elastik 2K poliester me aderim të shkëlqyeshëm në parakolpë plastikë duke përjashtuar PE (Polietileni). Thjesht fshijeni me një jastëk jo të endur dhe degresojeni duke përdorur Antisil 770 (Normal) ose Antisil 771 (Shpejtë) para aplikimit. Jashtëzakonisht e lehtë për t’u zmaltuar me letër zmerile P120 – P180 për një përfundim të përsosur pa vrima me majë. Nuk bllokon letrën e zmerile. Rezistencë e shkëlqyeshme mekanike për shkak të elasticitetit të lartë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO PLASTIKE F222 BUMPERSOFT

Paketimi

1kg

Ngjyra

E Zezë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO PLASTIKE F222 BUMPERSOFT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart