STUKO MAKINE F 220 BODYFINE

Vlerëso Produktin

900L

F220 BODYFINE

Stuko poliestri 2K, e hollë për mbushje delikate në sipërfaqe metalike. Ferkohet lehtë me leter P150-P400.

900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO MAKINE F 220 BODYFINE

STUKO MAKINE F 220 BODYFINE Stuko poliestri 2K, e hollë për mbushje delikate në sipërfaqe metalike. Ferkohet lehtë me leter P150-P400.

Ndalesë / mbushës poliestër ekstra i imët 2K për papërsosmëritë e vogla në sipërfaqe. Siguron një sipërfaqe të lëmuar dhe një buzë të përsosur të lakuar. Lehtë për t’u lëmuar me letër zmerile P150 – P400 për të marrë një përfundim të përsosur pa vrima me majë. I përshtatshëm edhe për riparime të parakolpëve plastikë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO MAKINE F 220 BODYFINE

Ngjyra
Paketimi

1kg, 250gr

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO MAKINE F 220 BODYFINE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart