STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT

Vlerëso Produktin

650L

F217 FIBERLIGHT

Stuko polisteri 2K me përbërje tekstili me fije qelqi të gjatë për lidhjen dhe mbushjen e vrimave.

650L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT

STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT Stuko polisteri 2K me përbërje tekstili me fije qelqi të gjatë për lidhjen dhe mbushjen e vrimave. Fërkohet lehtë me letër P100 – P120.

Mbushës poliester dritë me lesh xhami 2K për tejkalimin dhe mbushjen e kaviteteve. Gjithashtu i përshtatshëm për mbushjen e sipërfaqeve të gërryera. Lehtë për t’u aplikuar, thahet shpejt dhe është jashtëzakonisht e lehtë për t’u rrafshuar me letër zmerile P100 – P120. Rezulton në një sipërfaqe të lartë rezistente dhe elastike.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT

Paketimi

500ml

Ngjyra

Jeshile e hapur

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT
STUKO LESH XHAMI F217 FIBERLIGHT
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart