STUKO LESH XHAMI 615 FIBER FILLER

Vlerëso Produktin

700L1,100L

BODY 615 FIBER FILLER

Stuko 2K Fiberglass me bazë polisteri. Ideale për krijim lidhjesh ose mbushje të hapësirave boshe. Përhapet lehtë dhe thahet shpejt. Punohet lehtë dhe fërkohet me letër zmerile P80 – P120. Lë sipërfaqe të qëndrueshme që i rezistojnë kohës.

700L1,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO LESH XHAMI 615 BODY FIBER FILLER

STUKO LESH XHAMI 615 BODY FIBER FILLER Stuko 2K Fiberglass me bazë polisteri. Ideale për krijim lidhjesh ose mbushje të hapësirave boshe. Përhapet lehtë dhe thahet shpejt. Punohet lehtë dhe fërkohet me letër zmerile P80 – P120. Lë sipërfaqe të qëndrueshme që i rezistojnë kohës.

2K mbushës poliestër me lesh xhami. Ideale për tejkalimin dhe mbushjen e kaviteteve. Përhapet pa probleme dhe thahet shpejt. Ka veti të shkëlqyera mekanike dhe është e lehtë për t’u lëmuar me letër grimcuar P80 – P120. Jep një sipërfaqe elastike dhe të qëndrueshme.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO LESH XHAMI 615 FIBER FILLER

Paketimi

1.8kg, 900gr

Ngjyra

Jeshile

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO LESH XHAMI 615 FIBER FILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO LESH XHAMI 615 FIBER FILLER
STUKO LESH XHAMI 615 FIBER FILLER

700L1,100L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart