STUKO HEKURI 2K

Vlerëso Produktin

500L800L

SIDIROSTOKOS 2 COMPONENT

Stuko poliester me 2 përbërës për metal.

 • Ultra Adherent
 • Diamant i fortë
 • I papërshkueshëm nga uji

500L800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO HEKURI 2K

STUKO HEKURI 2K SIDIROSTOKOS 2 KOMPONENTË është një stuko poliestër me dy përbërës me cilësi të lartë. Përdoret për riparimin e makinave dhe në përgjithësi në sipërfaqet metalike. Është e përshtatshme për të mbushur papërsosmëritë e mëdha të metalit, duke përdorur vetëm një shtresë. Thahet shpejt pa u çarë, edhe kur vendoset në shtresa të trasha. Është në dispozicion në paketat e A + B: 400gr + 15gr, 800gr + 30gr

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me shpatull.

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të fërkohen plotësisht duke përdorur një letër të përshtatshme gërryese. Lëmimi i thatë, fërkimi dhe / ose saldimi i filmit me bojë të thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes.

Aplikimi

 • SIDIROSTOKOS aplikohet pa rralluar.
 • Shtoni 100 gr SIDIROSTOKOS me 2-4 gr HARDENER dhe përziejeni tërësisht. Stuko atëherë është gati per perdorim. Zbatohet menjëherë me shpatull.
 • SIDIROSTOKOS ngurtësohet brenda 5-10 minutash pasi të jetë shtuar forcuesi. Ajo mund të jetë gati për tu fërkuar lehtë pas 20-30 minutash.
 • Vendoseni materialin dhe lëreni të thahet në temperatura ndërmjet 10 ° C deri 35 ° C.

Specifikime

 • Lloji: Stuko poliester dy përbërës
 • Metoda e aplikimit: Shpatull.
 • Rrallimi: Gati për përdorim
 • Ngjyrat: Është në dispozicion në të bardhë
 • Ruajtja: Ruhet midis 5 ° C dhe 40 ° C

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO HEKURI 2K

Paketimi

400gr, 800gr

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO HEKURI 2K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart