SMALTO ME BAZË UJI AQUACHROM

Vlerëso Produktin

1,200L6,500L

AQUACHROM ECO

 • Ekologjike
 • Karakteristikat e shkëlqyera të nivelimit
 • Ultra Adherent
 • Mbulimi i lartë
 • Zbatim i kollajt
 • Qëndrueshmëri e lartë e ngjyrave
 • Erë e ulët

1,200L6,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SMALTO ME BAZË UJI AQUACHROM ECO

SMALTO ME BAZË UJI AQUACHROM ECO është bojë ekologjike , për sipërfaqe prej druri, me lëndë të parë të veçantë të përzgjedhur. Është i çertifikuar dhe përmbush kriteret e Bordit Eko-Etiketë të Bashkimit Evropian. Është ideale për të gjitha zonat e banuara të brendshme dhe të jashtme. Për shkak të formulës së tij të veçantë, ajo mbron përdoruesin dhe nuk ndot mjedisin. Nuk përmban substanca të rrezikshme, të tilla si metale të rënda, formaldehid i lirë, hidrokarbure aromatike. Ka bardhësi të madhe dhe nuk zverdhet në plakje. Ka veti të shkëlqyera të punës dhe nivelimit dhe ka një elasticitet të madh. Ka fuqi të lartë të mbuluese dhe shkallë të përhapjes dhe jep një përfundim perfekt. AQUACHROM ECO është në dispozicion në shkëlqim, saten dhe mat.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë, Armë spërkatëse

Përgatitja e sipërfaqeve

 • Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet e dëmtuara dhe ngjitëse të dobëta, papastërtitë, yndyrat dhe ndryshku dhe të fërkohen plotësisht duke përdorur një letër të përshtatshme gërryese.
 • Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit me bojë të thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes.
 • Për të mbushur dhe veshur sipërfaqet: Përdorni stuko akrilik masoneri PUTTY. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të veshura me gëlqere ose ngjyra me cilësi të ulët: Aplikoni astarin AQUACHROM PRIMER ECO. Për riparimin e sipërfaqeve të pastra aplikoni direkt AQUACHROM ECO.

Aplikimi

 • Holloni me ujë të pastër 5-10% për furçë ose rul, 20-30% për pistoletë dhe trazojeni mirë para përdorimit.
 • Vendosni 2 shtresa AQUACHROM ECO për një rezultat perfekt.
 • Para aplikimit të nuancave dinamike që nuk shfaqin errësirë të madhe, vendosni një shtresë AQUACHROM ECO në një hije të ngjashme të prodhuar nga baza më e lartë e errësirës.
 •  Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.
 • Minimizoni harxhimin e bojës duke vlerësuar sa bojë do t’ju duhet.
 • Siguroni ventilim të mirë gjatë aplikimit dhe tharjes.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SMALTO ME BAZË UJI AQUACHROM

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

12 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat, Me Shkëlqim, Satin

Koha e Tharjes

1-2 Orë

Hollimi

5-10%

Sipërfaqe Përdorimi

Dru

Specifikime
Paketimi

0.75L, 2.5L, 5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SMALTO ME BAZË UJI AQUACHROM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

SMALTO ME BAZË UJI AQUACHROM
SMALTO ME BAZË UJI AQUACHROM

1,200L6,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart