NEOPAL SATINE ECO – BOJË ME SHKËLQIM

800L7,000L

NEOPAL SATINE ECO

  • Ekologjike
  • Shumë e qëndrueshme
  • Opacitet i Lartë
  • Përfundim Satin (gjysëm shkëlqim)

800L7,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

NEOPAL SATINE ECO – BOJË ME SHKËLQIM

NEOPAL SATINE ECO – BOJË ME SHKËLQIM është bojë plastike ekologjike për lyerjen e ambjenteve të brendshme me cilësi superiore dhe përfundim si lustër mëndafshi luksoze, e cila jep një strukturë kadifeje dhe përmban një nivelim të shkëlqyeshëm dhe uniform. Isshtë çertifikuar sipas kritereve të Bordit të Eko-etiketimit të Bashkimit Evropian (EUEB). Përbërja e saj është pa amoniak dhe është ideale për të gjitha zonat e brendshme të banuara. Për shkak të formulës së saj të veçantë, është ekologjike dhe miqësore me mjedisin. Rekomandohet për sipërfaqet e niveluara mirë (patinuara) me stuko ose suva, beton, dërrasë të fortë, dru. Përfundimi i tij i mëndafshit nxjerr në pah çdo hije. Ka veti të shkëlqyera pune, bardhësi superiore dhe fuqi të madhe mbuluese. Ajo ka rezistencë të jashtëzakonshme ndaj larjes së shpeshtë dhe detergjenteve, ndaj efekteve të zverdhjes së pirjes së duhanit dhe ndaj kushteve të pafavorshme të motit.

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastruara nga të gjitha materialet e dëmtuara dhe ngjitëse të dobëta, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë,  do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për të mbushur dhe veshur sipërfaqet: Përdorni Vivechrom’s STOKOS SPATOULARISMATOS ose NEOPAL STUCCO. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të veshura me gëlqere ose ngjyra me cilësi të ulët: aplikoni astarin NEOPAL PRIMER. Për rifreskimin e sipërfaqeve të në gjendje të mirë aplikoni direkt NEOPAL Satiné Eco.

Përshkrimi i aplikimit

Aplikoni me furçë, rul ose spërkatje pa ajër.

Magazinimi

Ruhet midis 5 ° në 40 ° C.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: NEOPAL SATINE ECO – BOJË ME SHKËLQIM

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

12 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Satin

Koha e Tharjes

1 Orë

Hollimi

5-10%

Sipërfaqe Përdorimi

Gips, mure, Suva

Specifikime
Paketimi

1L, 3L, 10L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “NEOPAL SATINE ECO – BOJË ME SHKËLQIM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NEOPAL SATINE ECO – BOJË ME SHKËLQIM
NEOPAL SATINE ECO – BOJË ME SHKËLQIM

800L7,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart