PASTË LUCIDIMI P3.01 KOCH-CHEMIE

Vlerëso Produktin

4,400L

Micro Cut & Finish P3.01

Micro Cut & Finish është mikro-lustrim i makinës së gjeneratës së fundit për heqjen e përhershme të vijave, hologramave, gërvishtjeve të imëta dhe shenjave të lëmimit në madhësinë e kokrrës P3000 në të gjitha sistemet e bojës

4,400L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 3

PASTË LUCIDIMI P3.01 KOCH-CHEMIE

PASTË LUCIDIMI P3.01 KOCH-CHEMIE Micro Cut & Finish është mikro-lustrim i makinës së gjeneratës së fundit për heqjen e përhershme të vijave, hologramave, gërvishtjeve të imëta dhe shenjave të lëmimit në madhësinë e kokrrës P3000 në të gjitha sistemet e bojës (përfshirë rezistencën ndaj gërvishtjeve) me mbyllje të njëkohshme afatgjatë me shkallë të lartë të shkëlqim dhe butësi. Përmes përdorimit të trupave gërryes tepër të specializuar, jashtëzakonisht homogjenë, krijohet një përfundim i shkëlqyeshëm me shkëlqim të lartë të përhershëm në kushte ekstreme të dritës edhe në hije të errëta dhe ngjashëm të ndjeshme. Hologramet dhe gërvishtjet e imta eliminohen mekanikisht dhe jo, gjë që ndodh shpesh, e mbuluar. Micro Cut & Finish është ekonomik, i lehtë për tu lustruar dhe për tu hequr. Përmban dylli carnauba dhe silikone jo-arratisëse.

Prerja: 3,2 Shkëlqim: 9,5

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra të makinave, automjeteve tregtare, cikleve motorike, etj.

Rekomandime për përdorim

Për rezultate optimale, ne rekomandojmë përdorimin e Micro Cut Pad dhe një lustrues orbital me të rrotullim i detyruar (p.sh. Makita PO5000C, shpejtësia më e lartë). Përndryshe një lustrues rrotullues mund të jetë përdoret në kombinim me jastëkun tonë të prerjes mikro. Para përdorimit, lagni jastëkët e thatë ose të rinj plotësisht me pastën. Me makinën e fikur, vendosni lustrimin në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqja që do të trajtohet dhe pastaj lustroni në mënyrë të tërthortë me presion mesatar plotësisht. Më pas lustroni me presion të ulët. Mos përdorni jastëkët e përdorur me këtë produkt për të tjerët produktet. Për heqjen e mbetjeve lustruese pa gërvishtje dhe pa brazda ne rekomandojmë tonat leckë mikrofibre. Profi pa zinxhirë të prerë që është prerë në mënyrë ultrasonike.

Paralajmërime

  • Shkundni para se të përdorni
  • Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë
  • Mos e përdorni në nxehtë mbrojeni nga ngricat dhe nxehtësia e tepërt 

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Dokumentacioni i bashkangjitur

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI P3.01 KOCH-CHEMIE

Paketimi

1L, 250ml

Videos: PASTË LUCIDIMI P3.01 KOCH-CHEMIE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI P3.01 KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI P3.01 KOCH-CHEMIE
PASTË LUCIDIMI P3.01 KOCH-CHEMIE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart