Pastrues Ndryshku Felgenblitz-säurefrei

8,250L

Felgenblitz säurefrei

Xhel i fuqishëm për pastrimin e disqeve me pH neutral mbi bazën e një përbërësi të veçantë neural.

8,250L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Pastrues Ndryshku Felgenblitz-säurefrei

Pastrues Ndryshku Felgenblitz-säurefrei Xhel i fuqishëm për pastrimin e disqeve me pH neutral mbi bazën e një përbërësi të veçantë neural. Të djegurat nga pluhurat e frenave, gjurmët e ndryshkut dhe papastërtitë e tjera inorganike hiqen tërësisht dhe butësisht. Vendosja viskoze çon në ngjitje të gjatë dhe bashkëveprim. Efektiviteti bëhet i dukshëm nga treguesi (ngjyrosja e kuqe). Me efekt të largimit të ujit dhe aditivëve të shkëlqimit.

Fushat e përdorimit

Alumini, çelik dhe krom. Me shina të ndjeshme, p.sh. alumini i lëmuar, kontrolloni nëse pajtueshmëria e materialit paraprakisht në një zonë jo të dukshme.

Rekomandime për përdorim

Spërkatni pa e holluar në sipërfaqe dhe lëreni të reagojë përafërsisht. 3 minuta, nëse kërkohet përfundoni me një furçë dhe shpëlajeni tërësisht me një pajisje me presion të lartë. Përsëriteni procedurën në rast të papastërtive kokëfortë. Me pjesë të ndjeshme hiqni të gjitha gjurmët e produktit nga gështenja vrima dhe gropa dhe kur është e nevojshme thatë.

Paralajmërime

Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues Ndryshku Felgenblitz-säurefrei

Paketimi

11kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues Ndryshku Felgenblitz-säurefrei”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Pastrues Ndryshku Felgenblitz-säurefrei
Pastrues Ndryshku Felgenblitz-säurefrei
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart