Pastrues Xhami Glass Cleaner

3,800L

Glass Cleaner

Heq pa mundim papastërtitë më kokëforta, përfshirë vajin, yndyrën, insektet dhe të ngjashme.

3,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Pastrues Xhami Glass Cleaner

Pastrues Xhami Glass Cleaner pastrues i gatshëm për përdorim për të gjitha sipërfaqet e lëmuara në automjete, ndërtesa, etj. Heq pa mundim papastërtitë më kokëforta, përfshirë vajin, yndyrën, insektet dhe të ngjashme. Shkon shpejt pa vija dhe shtesa për shkëlqimin dhe butësinë e saj përmirëson efektin e fshirjes së leckës pastruese. Me aromë të freskët.

Fushat e përdorimit

Sipërfaqe të lëmuara si dritare, pasqyra, pllaka, llamarina, tavolina pune etj.

Rekomandime për përdorim

Spërkateni në të pa holluar dhe fshijeni.

Paralajmërime

Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues Xhami Glass Cleaner

Paketimi

10L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues Xhami Glass Cleaner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart