Pastrues Tekstilesh Pol Star

600L

Pol Star

Pastrues Tekstilesh efektiv neutral me formulë mbrojtëse për lëkurë, alcantara dhe tekstile të tilla si tapiceri dhe qilima.

600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

Pastrues Tekstilesh Pol Star

Pastrues Tekstilesh Pol Star efektiv neutral me formulë mbrojtëse për lëkurë, alcantara dhe tekstile të tilla si tapiceri dhe qilima. Papastërtia hiqet nga thellësia e fibrave nga lamella të shkumëzuara dhe mund të fshihet me një fshesë me korrent të lagur / të thatë ose një leckë të lagur. Nuk lë shenja uji dhe ruan hidroizolimin origjinal. Konservuesi mbron pjesët nga papastërtia përsëri shpejt.

Fushat e përdorimit

Lëkurë, alcantara dhe tekstile, etj.

Rekomandime për përdorim

Në varësi të akumulimit të papastërtisë, vendosni një solucion 1: 5 deri në 1:20 me një shishe spërkatëse, leckë mikrofibre ose e ngjashme dhe lejo të reagojë për një kohë të shkurtër. Punoni me kujdes me një sfungjer ose leckë mikrofibre në drejtim të fibrave kryesore. Fshini mbetjet dhe shkumën e produktit me një leckë të lagur ose një fshesë me korrent të lagur / të thatë. Për përdorim në nxjerrjen e llakut dhe të tjera pastrues qilimash / tapicerish ne rekomandojmë shtimin e shkumëzimit të Kocentschäumer agjent.

Paralajmërime

Para përdorimit, kontrolloni qëndrueshmërinë e ngjyrave dhe përputhshmërinë e materialit .

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues Tekstilesh Pol Star

Paketimi

1L

Videos: Pastrues Tekstilesh Pol Star

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues Tekstilesh Pol Star”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart