Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex

800L

Eulex

Produkt i veçantë për heqjen e shpejtë të ngjitësve (p.sh. mbetjet e afisheve), gomës, rrëshirës së pemës, mjegullës së spërkatjes, njollave të bojës, vajit, yndyrave, katranit, etj.

 

800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex

Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex produkt i veçantë për heqjen e shpejtë të ngjitësve (p.sh. mbetjet e afisheve), gomës, rrëshirës së pemës, mjegullës së spërkatjes, njollave të bojës, vajit, yndyrave, katranit, etj. Avullon shpejt dhe pa lënë mbetje dhe nuk përmban hidrokarbure të halogjenuara. Me miratimin e Daimler.

Fushat e përdorimit

Sipërfaqe rezistente ndaj tretësit si bojëra, xham, qeramikë, metal, etj.

Rekomandime për përdorim

Vendoseni në njollat ​​e pa holluar me një leckë të thatë thithëse dhe fërkojeni

Paralajmërime

  • Nuk është i përshtatshëm për polikarbonat, poliakril dhe plastikë të ngjashëm
  • Para se të përdorni, kontrolloni ngjyrën qëndrueshmëria dhe pajtueshmëria e materialit
  • Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehta

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex

Paketimi

1L

Videos: Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex
Pastrues ngjitësish dhe njollash Eulex
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart