Pastrues AllroundQuickShine

1,200L

AllroundQuickShine

Produkt me shumë qëllime, pastron, mirëmban dhe ruan të gjitha sipërfaqet e lëmuara dhe të lyera.

1,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Pastrues AllroundQuickShine

Pastrues AllroundQuickShinee produkt me shumë qëllime, pastron, mirëmban dhe ruan të gjitha sipërfaqet e lëmuara dhe të lyera (bojëra, xham, plastikë, mobilje, etj.). Ideale si kujdes për kroskotin dhe për trajtimin pas ngjyrosjes dhe sipërfaqeve të qelqit pas larjes, si dhe një përfundim me veprim të shpejtë. Krijon një sipërfaqe të pastër dhe me shkëlqim në vetëm një hap. Ruhen rimesat ose dyllët (pastat) e aplikuara më parë.

Fushat e përdorimit

Të gjitha sipërfaqet e lëmuara dhe të lyera (bojëra, xham, plastikë, mobilje, etj.)

Rekomandime për përdorim

Spërkatni ekonomikisht dhe në mënyrë të barabartë në sipërfaqe për tu trajtuar dhe fërkojeni me një leckë të pastër.

Paralajmërime

Kontrolloni për përputhshmërinë e materialit. Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehtë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues AllroundQuickShine

Paketimi

500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues AllroundQuickShine”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart