Pastrues Allround Surface Cleaner

Vlerëso Produktin

950L

Allround Surface Cleaner

Pastrues i gatshëm për të përdorur në sipërfaqe për makinën, shtëpinë dhe vendin e punës.

950L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Pastrues Allround Surface Cleaner

Pastrues Allround Surface Cleaner i gatshëm për të përdorur në sipërfaqe për makinën, shtëpinë dhe vendin e punës. Shenjat e gishtërinjve, pluhuri, yndyrat dhe të gjitha format e tjera të papastërtisë pastrohen të gjitha me shpejtësi dhe tërësisht. Lë një mbetje dhe vija të pastra pa vija në të gjitha sipërfaqet e lëmuara, duke përfshirë materiale jo-polare siç janë plastika. Gjithashtu për përdorim me një pisolet pastrimi (të tilla si Cyclone, Art. Nr. 999021) për rezultate të shkëlqyera në vendet e ventilimit, tekstileve etj. Sepse formulimi nuk lë asnjë shenjë uji ose mbetje kimike pas. Ka një aromë të këndshme.

Fushat e përdorimit

Sipërfaqe të lëmuara, çelik inox, plastikë, lëkurë dhe tekstile (tekstile me pistolet pastrimi)

Rekomandime për përdorim

Spërkatni të paholluar në zonën e njollosur, lëreni të thithë për një kohë të shkurtër dhe fshijeni atë me një leckë mikrofibre. Përndryshe spërkatni të paholluar me pistoletën pastruese, pastaj rekomandohet të thahet me ajër të kompresuar.

Paralajmërime

Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Pastrues Allround Surface Cleaner

Paketimi

500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Pastrues Allround Surface Cleaner”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Pastrues Allround Surface Cleaner
Pastrues Allround Surface Cleaner
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart