Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare

1,450L

NanoMagicPlastCare

Mirëmban dhe mbron të gjitha pjesët e jashtme plastike (zbukurime, gome, etj.)

1,450L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare

Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare mirëmban dhe mbron të gjitha pjesët e jashtme plastike (zbukurime, gome, etj.). Pjesët e trajtuara rimarrin pamjen e tyre origjinale, të re dhe mbrohen nga faktorët e dëmshëm të mjedisit. Produkti premium për kujdesin profesional të automjeteve me një qëndrueshmëri të pakrahasueshme.

Fushat e përdorimit

Pjesë plastike të jashtme në vetura, mobilje kopshtesh, etj.

Rekomandime për përdorim

Spërkateni produktin mbi një sfungjer të pastër dhe shpërndajeni në mënyrë të barabartë duke e pastruar sipërfaqen. Lëreni të thahet plotësisht. Kur është e nevojshme, lyeni përsëri me një leckë të butë.

Paralajmërime

Mos e përdorni në sipërfaqe ku rrëshqitja është e padëshirueshme, p.sh. pedale, timon, goma.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare

Paketimi

500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare
Mbrojtës Plastik NanoMagicPlastCare
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart