Heqës Ngjitësi Orange Power

2,500L

Orange Power

Produkt special me avullim të ngadaltë me veprim të shpejtë, bazuar në ekstrakte natyrore të portokallit. Heq mbetjet ngjitëse, p.sh. duke hequr etiketimin në automjete. Mbetjet e gomës dhe rrëshirës, ​​njollat ​​e bojës, vaji, yndyrat, katrani dhe çamçakëzi, etj.

2,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Heqës Ngjitësi Orange Power

Heqës Ngjitësi Orange Power produkt special me avullim të ngadaltë me veprim të shpejtë, bazuar në ekstrakte natyrore të portokallit. Heq mbetjet ngjitëse, p.sh. duke hequr etiketimin në automjete. Mbetjet e gomës dhe rrëshirës, ​​njollat ​​e bojës, vaji, yndyrat, katrani dhe çamçakëzi, etj., Gjithashtu mund të hiqen pa ndonjë problem nga sipërfaqet rezistente ndaj tretësit si bojëra, qelqi, qeramika, metali, etj. Nuk përmban hidrokarbure të halogjenuara dhe është e këndshme për t’u përdorur falë aromës së saj të freskët portokalli.

Paralajmërime

Para përdorimit, kontrolloni qëndrueshmërinë e ngjyrave dhe përputhshmërinë e materialit.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Heqës Ngjitësi Orange Power

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Heqës Ngjitësi Orange Power”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Heqës Ngjitësi Orange Power
Heqës Ngjitësi Orange Power
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart