PASTË LUCIDIMI 806 POWER POLISH

900L3,200L

806 POWER POLISH

Produkt për pastrimin e sipërfaqeve të dëmtuara të makinerisë. Përdoret si dorë e fundit pas 805 (SUPER CUT). Heq çdo lloj papastërtie ose mbeturine nga sipëfaqja ku përdoret pa lënë vijëzime fërkimi. Nuk përmban silikon dhe është i përshtatshëm për të gjitha bojrat (të reja ose të kuruara më
parë). Mbulon përgjithmonë vijëzimet e mëparshme në sipërfaqe

SKU: N/A Tags: ,

900L3,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

PASTË LUCIDIMI 806 POWER POLISH

PASTË LUCIDIMI 806 POWER POLISH Produkt për pastrimin e sipërfaqeve të dëmtuara të makinerisë. Përdoret si dorë e fundit pas 805 (SUPER CUT). Heq çdo lloj papastërtie ose mbeturine nga sipëfaqja ku përdoret pa lënë vijëzime fërkimi. Nuk përmban silikon dhe është i përshtatshëm për të gjitha bojrat (të reja ose të kuruara më
parë). Mbulon përgjithmonë vijëzimet e mëparshme në sipërfaqe

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI 806 POWER POLISH

Paketimi

1L, 200ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI 806 POWER POLISH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI 806 POWER POLISH
PASTË LUCIDIMI 806 POWER POLISH

900L3,200L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart