PASTË LUSTRIMI P2.02 KOCH-CHEMIE

Vlerëso Produktin

1,300L4,200L

Micro Cut & Finish P2.02

Mikro-lustrim i makinës së gjeneratës së fundit për heqjen e përhershme të vijave, hologramave, gërvishtjeve të imëta.

1,300L4,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 3

PASTË LUSTRIMI P2.02 KOCH-CHEMIE

PASTË LUSTRIMI P2.02 KOCH-CHEMIE Micro Cut & Finish 2.02 është mikro-lustrim i makinës së gjeneratës së fundit për heqjen e përhershme të vijave, hologramave, gërvishtjeve të imëta dhe shenjave të lëmimit në madhësinë e kokrrës P3000 në të gjitha sistemet e bojës (përfshirë rezistencën ndaj gërvishtjeve) me mbyllje të njëkohshme afatgjatë me shkallë të lartë të shkëlqimit dhe butësisë. Përmes përdorimit të trupave gërryes tepër të specializuar, jashtëzakonisht homogjene, krijohet një përfundim i shkëlqyeshëm me shkëlqim të lartë i përhershëm në kushte ekstreme të dritës edhe në hije të errëta dhe të ngjashme me ndjeshmërinë. Hologramet dhe gërvishtjet e imta eliminohen mekanikisht dhe jo, gjë që ndodh shpesh, e mbuluar. Micro Cut & Finish 2.02 është ekonomik, i thjeshtë për tu lustruar dhe për tu hequr. Përmban dylli carnauba dhe silikone jo-arratisëse. Prerë: 2,5; Shkëlqim: 9,5

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra të makinave, automjeteve tregtare, cikleve motorike, etj.

Rekomandime për përdorim

Për rezultate optimale, ne rekomandojmë përdorimin e jastëkut tonë anti-hologram portokalli dhe një orbitale lustrues me rotacion të detyruar (p.sh. Makita BO 6040, shpejtësia më e lartë). Përndryshe një rrotullues lustruesi mund të përdoret në kombinim me jastëkun tonë portokalli anti-hologram. Para përdorimit, lagni jastëkët e tharë ose të rinj plotësisht me lustrues. Me makinën e fikur, aplikoni lustroni në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqen që do të trajtohet dhe pastaj lustroni në mënyrë të tërthortë me medium presion tërësisht. Më pas lustroni me presion të ulët. Mos përdorni pads të përdorura me këtë produkt për produkte të tjera. Për heqjen pa gërvishtje dhe pa brazda të mbetjeve të manikyrëve ne rekomandoni leckën tonë mikrofibre Profi jo të zinxhirit të prerë që është prerë në mënyrë ultrasonike.

Paralajmërime

  • Shkundni përpara se të përdorni
  • Jo i përshtatshëm për bojë rezistente ndaj gërvishtjeve
  • Mbroni nga ngricat dhe nxehtësia e tepërt
  • Para përdorimit, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë
  • Mos e përdorni në nxehtë sipërfaqet

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUSTRIMI P2.02 KOCH-CHEMIE

Paketimi

1L, 250ml

Videos: PASTË LUSTRIMI P2.02 KOCH-CHEMIE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUSTRIMI P2.02 KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUSTRIMI P2.02 KOCH-CHEMIE
PASTË LUSTRIMI P2.02 KOCH-CHEMIE

1,300L4,200L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart