PASTË LUCIDIMI H8.02 KOCH-CHEMIE

Vlerëso Produktin

1,250L4,150L

PASTË LUSTRIMI H8.02 KOCH-CHEMIE

Komponim i lëmuar i trashë, pa vaj silikoni.

 

1,250L4,150L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

PASTË LUCIDIMI H8.02 KOCH-CHEMIE

PASTË LUCIDIMI H8.02 KOCH-CHEMIE Komponim i lëmuar i trashë, pa vaj silikoni. Lustrim inovativ makinerie për ripunim të shpejtë të bojrave me kalim të kohës, eliminimin e gërvishtjeve të thella, dhe heqja efektive e mjegullave të bojës dhe gjurmëve të fërkimit deri në 1500 gërvishtje. Me përbërje jashtëzakonisht homogjene kokërr gërryese, Heavy Cut 8.02 arrin një nivel jashtëzakonisht të lartë të prerjes me një nivel të shkëlqyeshëm shkëlqimi. Mund te jete e lëmuar për periudha të zgjatura pa u ngjitur dhe me formim të ulët pluhuri. I përshtatshëm në mënyrë ideale për të gjitha llojet e bojës (të buta dhe të papërshkueshme nga gërvishtjet).

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra të makinave, automjeteve tregtare, cikleve motorike, etj

Rekomandime për përdorim

Aplikoni në një lëvizje të tërthortë me një lustrues rrotullues dhe një jastëk lëkure qeleshe (për lëmimin e gjurmëve prej 1,500–2,500) ose një jastëk lustrues (për lëmimin e gjurmëve prej 2,500–5,000). Aplikoni përbërësin lustrues me shpejtësi mesatare dhe me presion mesatar. Kaloni Polishin më pas me Hochglanz-Antihologramm-Politur për përfundimin më të mirë të mundshëm.

Karakteristikat dhe përfitimet:

 • Përbërja e rëndë e prerjes heq shpejt gërvishtjet ​​e rënda të bojës
 • I përshtatshëm për përdorim me të gjitha llojet e ngjyrave duke përfshirë edhe ato pa gërvishtje
 • Kombinon një nivel të lartë të fuqisë prerëse me një shkëlqim të lartë përfundimtar
 • Gjenerim i ulët pluhuri

Udhëzimet për përdorim:

 • Zgjidhni një jastëk leshi ose jastëk prerës
 • Vendosni përbërësin duke përdorur presion të mesëm dhe me shpejtësi mesatare
 • Pastroni mbetjet e pluhurave me leckë të butë mikrofibre
 • Për rezultate më të mira përfundoni me Hochglanz-Antihologramm-Politur

Specifikime teknike:

 • Prerja: 8.5
 • Shkëlqim5,0
 • Pa silikon
 • Pa vaj

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI H8.02 KOCH-CHEMIE

Paketimi

1L, 250ml

Videos: PASTË LUCIDIMI H8.02 KOCH-CHEMIE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI H8.02 KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI H8.02 KOCH-CHEMIE
PASTË LUCIDIMI H8.02 KOCH-CHEMIE

1,250L4,150L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart