PASTË LUCIDIMI 805 SUPER CUT

900L3,200L

805 SUPER CUT

Produkt i cilësisë së lartë që përdoret për fërkimin e sipërfaqeve të dëmtuara nga përdorimi i letrës zmerile P1500 ose diçka e ngjashme me të. I përshtatshëm edhe për riparimet e gërvishtjeve të bëra gjatë larjes së makinës. Nuk përmban silikon dhe përshtatet me të gjitha llojet e bojrave mbi sipërfaqet ku përdoret.

SKU: N/A Tags: ,

900L3,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

PASTË LUCIDIMI 805 SUPER CUT

PASTË LUCIDIMI 805 SUPER CUT Produkt i cilësisë së lartë që përdoret për fërkimin e sipërfaqeve të dëmtuara nga përdorimi i letrës zmerile P1500 ose diçka e ngjashme me të. I përshtatshëm edhe për riparimet e gërvishtjeve të bëra gjatë larjes së makinës. Nuk përmban silikon dhe përshtatet me të gjitha llojet e bojrave mbi sipërfaqet ku përdoret.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI 805 SUPER CUT

Paketimi

1L, 200ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI 805 SUPER CUT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI 805 SUPER CUT
PASTË LUCIDIMI 805 SUPER CUT

900L3,200L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart