NGJITËS PËR BLLOQET DAST

Vlerëso Produktin

550L

DW YTONG

Ngjitës me bazë çimentoje për blloqe aac.
KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

  • Ngjitës në formë pluhuri me bazë: çimento, rërë me granulometri të seleksionuar, rezinash sintetike dhe adetivësh specialë.
  • Ngjitje shumë e mirë, hapje e lehtë dhe mbajtje shumë e mirë e ujit.
  • Për ambjente të brendshme dhe të jashtme.
Tags: ,

550L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

NGJITËS PËR BLLOQET DAST

NGJITËS PËR BLLOQET DAST DW YTONG
Ngjitës me bazë çimentoje për blloqe aac.

KARAKTERISTIKAT TEKNIKE

  • Ngjitës në formë pluhuri me bazë: çimento, rërë me granulometri të seleksionuar, rezinash sintetike dhe adetivësh specialë.
  • Ngjitje shumë e mirë, hapje e lehtë dhe mbajtje shumë e mirë e ujit.
  • Për ambjente të brendshme dhe të jashtme.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: NGJITËS PËR BLLOQET DAST

Paketimi

25kg

Ngjyra

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “NGJITËS PËR BLLOQET DAST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart