UPA PLASTIKE POLISTEROLI

Vlerëso Produktin

8L20L

PLASTIC WALL ANCHORS

Upa plastike për fiksimin e paneleve të polisterolit, leshit të xhamit ose të gurit me element të brendshëm fiksimi metalik dhe veshje plastike të jashtme.

8L20L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

UPA PLASTIKE POLISTEROLI

UPA PLASTIKE POLISTEROLI për fiksimin e paneleve të polisterolit, leshit të xhamit ose të gurit me element të brendshëm fiksimi metalik dhe veshje plastike të jashtme.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: UPA PLASTIKE POLISTEROLI

Përmasa

8 cm, 10 cm, 12 cm, 14 cm, 16 cm

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “UPA PLASTIKE POLISTEROLI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart