KËNDORE POL-START LOS 103

Vlerëso Produktin

500L

POL-START LOS 103

Profil startues për sistemin termoizolues me element PVC të përforcuar me rrjetë 145 gr rezistente ndaj alkaleve dhe profil zink
. 0,5 length 2,0m.

500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

KËNDORE POL-START LOS 103

KËNDORE POL-START LOS 103 Profil startues për sistemin termoizolues me element PVC të përforcuar me rrjetë 145 gr rezistente ndaj alkaleve dhe profil zink
. 0,5 length 2,0m.

Njihuni me produktet tona DAST

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: KËNDORE POL-START LOS 103

Përmasa

0.5×2.0m

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “KËNDORE POL-START LOS 103”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart