BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION

1,200L2,800L

FIT EMULSION

Bojë plastike për përdorim të përgjithshëm.

  • Për lyerje të shpeshtë
  • Ekonomike për para dhe e besueshme
  • Mbulimi i lartë
  • Opaciteti i lartë
  • Karakteristikat e shkëlqyera të nivelit
SKU: N/A Tags: ,

1,200L2,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION

BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION është bojë për përdorim të përgjithshëm, e përshtatshme për lyerjen e sipërfaqeve të brendshme si muret, tavanet, depot, gropat. Ajo përfaqëson zgjidhjen ekonomike nga Vivechrom, për vendet që kanë nevojë për lyerjen dhe freskim të shpeshtë, siç janë punët publike, shkollat, hotelet, spitalet. FIT EMULSION është me tharje të shpejtë dhe mund të lyhet me shpejtësi. Kombinon bardhësinë e madhe me mbulimin e lartë dhe shpejtësinë e përhapjes. Është e lehtë për tu aplikuar dhe ka veti të mira niveliuese duke krijuar një sipërfaqe të këndshme. Është në dispozicion në të Bardhë dhe në numër të pakufizuar të hijeve përmes sistemit të ngjyrosjes së Vivechrom CHROMOSYNTHESIS, në paketimet 3lt dhe 9lt.

Përshkrimi i aplikimit

Aplikoni me Rul, Furçë, Armë spërkatëse

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet me defekt dhe ngjitje dobët, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit me bojë të thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për të mbushur dhe veshur sipërfaqet: Përdorni STOKOS SPATOULARISMATOS. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të cituara me gëlqere ose bojëra me cilësi të ulët: Aplikoni astarin VIVE PRIMER 100% PRIMER Akrilik për ngjyrat e emulsionit. Për riparimin e sipërfaqeve të tingullit aplikoni direkt FIT EMULSION.

APLIKACION

  • Holloni me 5-10% ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit.
  • Vendosni 2 shtresa të FIT EMULSION.
  • Siguroni ventilim të mirë gjatë aplikimit dhe tharjes.
  • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

11 m²/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Hollimi

5-10%

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Gips, mure, Suva

Specifikime
Paketimi

3L, 9L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION
BOJË PLASTIKE – FIT EMULSION

1,200L2,800L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart