NEOPAL RELIEF – Strukturë Dekorative

Vlerëso Produktin

1,800L4,800L

NEOPAL RELIEF

Veshje dekorative me teksturë të bardhë

  • Përfundimi me tekstutë
  • Shumë i qëndrueshëm
  • Mbron dhe zbukuron

1,800L4,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

NEOPAL RELIEF – Strukturë Dekorative

NEOPAL RELIEF – Strukturë Dekorative  është një shtresë me teksturë me qëndrueshmëri të lartë për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Është i përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet e reja dhe të vjetra si suva, betoni, druri, druri. Ka një qëndrueshmëri të jashtëzakonshme ndaj kushteve të pafavorshme të motit dhe ngjitje të fortë. Një larmi e madhe e modeleve dekorative mund të krijohet duke përdorur rulë të veçantë, duke mbuluar në të njëjtën kohë çdo papërsosmëri të vogël të sipërfaqes.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rrul, Furçë

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet me defekt dhe ngjitje dobët, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për të mbushur dhe veshur sipërfaqet: Përdorni NEOPAL STUCCO. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të veshura me gëlqere ose bojëra me cilësi të ulët: Aplikoni astarin NEOPAL PRIMER për ambiente të brendshme ose VIVECRYL PRIMER për sipërfaqet e jashtme. Për rifunksionimin e sipërfaqeve të tingullit aplikoni direkt RELIEF NEOPAL.

Aplikimi

  • Gati për përdorim. Llokoçit mirë para përdorimit. Nëse është e nevojshme, hollohet deri në 15% me ujë të pastër.
  • Pas përgatitjes aplikoni duke përdorur një rul të veçantë për të arritur modelin e dëshiruar të strukturës.
  • Mund të lyeni sipërfaqen me SUPER NEOPAL për ambiente të brendshme ose VIVECRYL PRIMER për pjesën e jashtme sipërfaqeve.
  • Siguroni ventilim të mirë gjatë aplikimit dhe tharjes.
  • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: NEOPAL RELIEF – Strukturë Dekorative

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

1 m²/kg

Koha e Tharjes

2 Orë

Specifikime
Paketimi

5kg, 15kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “NEOPAL RELIEF – Strukturë Dekorative”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

NEOPAL RELIEF – Strukturë Dekorative
NEOPAL RELIEF – Strukturë Dekorative

1,800L4,800L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart