Mbrojtës Lëkure Protect Leather Care

Vlerëso Produktin

1,450L

ProtectLeatherCare

Produkt premium për kujdesin për të gjitha pjesët prej lëkure të automjeteve.

1,450L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Mbrojtës Lëkure Protect Leather Care

Mbrojtës Lëkure Protect Leather Care produkt premium për kujdesin për të gjitha pjesët prej lëkure. Krijon një rezultat të hijshëm freskues të ngjyrave dhe intensifikon erën e pakrahasueshme të lëkurës. Mbron të gjitha llojet e lëkurës me kujdesin e nevojshëm dhe një ndjesi të butë të këndshme.

Fushat e përdorimit

Lëkure

Rekomandime për përdorim

Nëse lëkura është shumë e ndotur, pastrojeni së pari me një pastrues të përshtatshëm dhe më pas thajeni. Shkundni shishen mirë përpara përdorimit dhe vendosni një shtresë të hollë, të barabartë me një leckë të butë ose sfungjer. Lëreni te reagojnë dhe repolish kur është e nevojshme.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Mbrojtës Lëkure Protect Leather Care

Paketimi

500ml

Videos: Mbrojtës Lëkure Protect Leather Care

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Mbrojtës Lëkure Protect Leather Care”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Mbrojtës Lëkure Protect Leather Care
Mbrojtës Lëkure Protect Leather Care
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart