LLAK PËR VARKA VIVELUX

Vlerëso Produktin

1,100L

VIVELUX

Llak jahtesh

  • Rezistent ndaj UV
  • Elasticiteti dhe rezistenca ndaj kushteve të motit

1,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK PËR VARKA VIVELUX

LLAK PËR VARKA VIVELUX është një llak jahtesh për përdorim të jashtëm që ofron mbrojtje afatgjatë dhe rrit bukurinë natyrore të drurit. Mund të aplikohet në dru të butë dhe drurë të fortë dhe rekomandohet shumë për jahte dhe çdo punim druri siç janë dyert, dritaret dhe kornizat. Përmban filtra UV për t’u mbrojtur nga efektet dëmtuese të rrezeve të diellit. Është e lehtë për tu aplikuar pa u varur dhe jep një film të fortë dhe elastik, shumë të qëndrueshëm ndaj kushteve të pafavorshme të motit.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra dhe të thata të fërkuara me një letër të përshtatshme gërryese. Në dru të ri ose të zhveshur për mbrojtje më të mirë nga kërpudhat vendosni 1-2 shtresa të ruajtësit të drurit VIVEXYL pa ngjyrë ose me ngjyrë. Trajtime të tilla si lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të sjellin pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Punoni në zona të ajrosura mirë. Përdorni pajisje të përshtatshme për mbrojtjen personale. Për mirëmbajtjen e sipërfaqeve të llakuara më parë vendosni një shtresë VIVELUX.

Aplikimi

  • Holloni me deri në 3% v / v me BRUSH SOLVENT dhe përzieni mirë para përdorimit.
  • Vendosni 2 shtresa VIVELUX në shkëlqim ose në fund të satenit.
  • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

PAS PERDORIMIT – MENAXHIMI I MBETJEVE

Hiqni sa më shumë bojë nga furçat dhe rrotullat para pastrimit. Pastroni furçat dhe pajisjet me Furçën SOLVENT të VIVECHROM menjëherë pas përdorimit.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK PËR VARKA VIVELUX

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

14 m2/L

Koha e Tharjes

5 Orë

Hollimi

3%

Sipërfaqe Përdorimi

Dru

Specifikime
Paketimi 0.75 L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK PËR VARKA VIVELUX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart