LLAK DRURI VIVELACK

Vlerëso Produktin

950L2,700L

VIVELACK

  • Mbron dhe Zbukuron
  • Karakteristikat e shkëlqyera të nivelimit
  • Film llaku fleksibël
SKU: N/A Tags: ,

950L2,700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK DRURI VIVELACK

LLAK DRURI VIVELACK është një vernik druri me ngjyra dekorative dhe mbrojtëse për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Është i përshtatshëm për dyer, dritare, korniza, veshje, dhe në përgjithësi për çdo sipërfaqe prej druri. Ka veti të shkëlqyera të punës dhe nivelimit. Bën një përfundim elastik dhe të fortë që mbron dhe i ofron drurit pamjen e bukur.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra dhe të thata të fërkuara me një letër të përshtatshme gërryese. Në dru të ri ose të zhveshur për mbrojtje më të mirë nga kërpudhat vendosni 1-2 shtresa të ruajtësit të drurit VIVEXYL pa ngjyrë ose me ngjyrë. Trajtime të tilla si lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të sjellin pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Punoni në zona të ajrosura mirë. Përdorni pajisje të përshtatshme për mbrojtjen personale. Për mirëmbajtjen e sipërfaqeve të llakuara më parë vendosni një shtresë VIVELACK.

Aplikimi

  • Holloni me deri në 3% v / v me BRUSH SOLVENT dhe përzieni mirë para përdorimit.
  • Vendosni 2 shtresa VIVELACK në shkëlqim ose përfundim saten.
  • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

PAS PERDORIMIT – MENAXHIMI I MBETJEVE

  • Hiqni sa më shumë bojë nga furçat dhe rrotullat para pastrimit.
  • Pastroni furçat dhe pajisjet me SOLVENT të VIVECHROM menjëherë pas përdorimit.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specifikime: LLAK DRURI VIVELACK

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

14 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Me Shkëlqim, Satin

Koha e Tharjes

5 Orë

Hollimi

3%

Sipërfaqe Përdorimi

Dru

Specifikime
Paketimi

0.75L, 2.5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK DRURI VIVELACK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart