BOJË AKRILIKE – FIT ACRYLIC

1,600L3,500L

FIT ACRYLIC

Bojë akrilike për përdorim të jashtëm të përgjithshëm.

  • Ekonomike dhe e besueshme
  • Për lyerje të shpeshtë
  • Karakteristikat e shkëlqyera të nivelimit
  • Ultra Adherent
SKU: N/A Tags: ,

1,600L3,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

BOJË AKRILIKE – FIT ACRYLIC

BOJË AKRILIKE – FIT ACRYLIC është bojë akrilike për përdorim të përgjithshëm në sipërfaqet e jashtme nga suva, betoni, tulla me rezistencë të mirë ndaj kushteve të motit dhe alkalinitetit të lartë. Përfaqëson propozimin ekonomik nga VIVECHROM, për sipërfaqet ku është e nevojshme pikturimi dhe freskimi i shpeshtë si shkolla, hotele, punë të mëdha publike. Ka ngjitje të fortë, mbulim të mirë dhe bardhësi. Ka veti shumë të mira punuese dhe niveluese dhe thahet shpejt duke krijuar një sipërfaqe të këndshme mat. Është i disponueshëm në të Bardhë dhe në numër të pakufizuar të hijeve përmes sistemit të ngjyrosjes së VIVECHROM KROMOSYNTHESIS, në pako prej 3lt & 9lt.

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë, Armë spërkatëse

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet me defekt dhe ngjitje dobët, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, Fërkimi filmit të bojës së thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe të veshura me gëlqere, kryqëzojeni me astar VIVE PRIMER 100% PRIMER Akrilik për ngjyrat e emulsionit. Për sipërfaqe të pastra, vendosni direkt FIT ACRYLIC.

Aplikimi

  • Holloni me 5-10% ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit.
  • Vendosni 2 shtresa FIT ACRYLIC për një rezultat perfekt.
  • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

PAS PERDORIMIT

  • Hiqni sa më shumë bojë nga furçat dhe rrotullat përpara pastrimit
  • Pastroni furçat dhe pajisjet me ujë dhe solucion pastrues pas përdorimit.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË AKRILIKE – FIT ACRYLIC

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

9 m²/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Hollimi

5-10%

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Gips, mure, Suva

Specifikime
Paketimi

3L, 9L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË AKRILIKE – FIT ACRYLIC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË AKRILIKE – FIT ACRYLIC
BOJË AKRILIKE – FIT ACRYLIC

1,600L3,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart