VIVEXYL FILTER 7 – LLAK DRURI

Vlerëso Produktin

1,200L3,800L

Llak druri me cilësi Premium për dyer dhe dritare.

1,200L3,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

VIVEXYL FILTER 7 – LLAK DRURI

VIVEXYL FILTER 7 – LLAK DRURI është mbrojtës me lustër sateni (gjysëmshkëlqim) dhe rezistencë të shkëlqyeshme ndaj rrezatimit UV, duke rezultuar në një mbrojtje fleksibile dhe afatgjatë të drurit nga kushtet e motit. Është mikroporoze, kundra ujit dhe nuk lejon papastërtit të qëndrojnë në sipërfaqet e drurit. Ka aplikim shumë të lehtë dhe mirëmbajtje të thjeshtë. Është ideale për veshjen e sipërme në konstruksione të qëndrueshme prej druri siç janë dyert dhe dritaret, duke siguruar mbrojtje të lartë dhe duke theksuar strukturën natyrale dhe pamjen e drurit. Është i disponueshëm në pa ngjyra dhe në 12 nuanca të gatshme, si dhe në 34 ngjyra përmes sistemit të ngjyrosjes së Vivechrom KROMOSINTEZA.

  • Garanci 5 vjet
  • Mbrojtje maksimale UV
  • I papërshkueshëm nga uji
  • Përfundim satin (gjysëmshkëlqim)
  • Ideale për dyer dhe dritare

Përgatitja e sipërfaqeve

Dru i zhveshur: Vendosni 1 shtresë të ruajtësit të drurit VIVEXYL PLUS (antikrimb) me ngjyrë ose transparent për një mbrojtje efektive kundër kërpudhave. Llaqe të vjetra në gjendje të dobët: Duhen kruajtur plotësisht, fërkojeni dhe pluhurosni dhe vendosni 1 shtresë të ruajtësit të drurit VIVEXYL PLUS në ngjyrë ose transparent. Trajtime të tilla si lëmimi i thatë, do të japin pluhur. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes.

Aplikimi

  • Gati për përdorim. Vendosni 2 shtresa VIVEXYL FILTER 7. Për qëndrueshmëri maksimale deri në 5 vjet kërkohet mbrojtje, cilësi e lartë e drurit dhe konstruksionit dhe zbatimi i minimumit 3 shtresat e VIVEXYL FILTER 7.
  • Mirëmbajtja: Në sipërfaqe me llaqe në gjendje të mirë, vendosni 1 shtresë të VIVEXYL FILTER 7 me ngjyrë ose transparent.
  • Ngjyra përfundimtare e drurit varet nga ngjyra natyrale dhe thithja e drurit dhe numri i shtresave të aplikuara.
  • Zbatimi dhe tharja në temperatura ndërmjet 10 ° C deri 35 ° C.

Specifikime: VIVEXYL FILTER 7 – LLAK DRURI

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

16 m2/lt

Rezultati Pas Lyerjes

Satin

Koha e Tharjes

4 Orë

Hollimi

Gati për përdorim

Sipërfaqe Përdorimi

Dru

Specifikime
Paketimi

0.75L, 2.5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “VIVEXYL FILTER 7 – LLAK DRURI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

VIVEXYL FILTER 7 – LLAK DRURI
VIVEXYL FILTER 7 – LLAK DRURI

1,200L3,800L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart