LLAK DRURI AQUAXYL VARNISH

Vlerëso Produktin

1,400L4,400L

AQUAXYL VARNISH

Llakë druri me bazë uji

  • Rezistent ndaj UV
  • Shumë e qëndrueshme
  • Film llaku fleksibël
  • I papërshkueshëm nga uji

1,400L4,400L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK DRURI AQUAXYL VARNISH

LLAK DRURI AQUAXYL VARNISH është vernik druri me bazë uji, si për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm. Jep një shkëlqim të bukur në opsionet me  shkëlqim ose saten dhe rrit bukurinë e drurit natyror. Është i zbatueshëm në dyer, dritare, korniza, veshje dhe çdo sipërfaqe prej druri. Është pa erë dhe zbatohet lehtë. Është shumë fleksibël dhe nuk çahet, flluskohet ose zhvishet. Ai përmban filtra UV për mbrojtje efektive nga rrezet ultraviolet të diellit. Është i papërshkueshëm nga uji dhe lejon që druri të marrë frymë. AQUAXYL VARNISH aplikohet me furçë, rul ose pistoletë. Është i disponueshëm transparent pa ngjyrë, shkëlqim dhe saten, në 12 hije saten të gatshme, si dhe në 34 hije shkëlqimi dhe saten përmes sistemit të ngjyrosjes së VIVECHROM KROMOSINTEZIS, në paketim prej 750ml dhe 2,5lt.

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra dhe të thata dhe të fërkohen me një letër të përshtatshme gërryese. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit me bojë të thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes.

Aplikimi

  • Holloni me 5-10% (furçë, rul), 20-25% (pistoletë) me ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit.
  • Vendosni 1-2 shtresa AQUAXYL VARNISH. Për qëndrueshmëri maksimale dhe mbrojtje deri në 5 vjet, kërkohet cilësi e lartë e drurit dhe konstruksionit dhe aplikimi i minimumi 3 shtresash llak AQUAXYL me ngjyra.
  • Kur aplikohet Colorless 701, ai është pak “qumështor”, por ndërsa thahet krijon plotësisht film transparent.
  • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

PAS PERDORIMIT

Hiqni sa më shumë bojë nga furçat dhe rrotullat përpara pastrimit • Pastroni furçat dhe pajisjet me ujë dhe solucion pastrues pas përdorimit.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK DRURI AQUAXYL VARNISH

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

10 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Me Shkëlqim, Satin

Koha e Tharjes

1 Orë

Hollimi

5-10%

Sipërfaqe Përdorimi

Dru

Specifikime
Paketimi

0.75L, 2.5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK DRURI AQUAXYL VARNISH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

LLAK DRURI AQUAXYL VARNISH
LLAK DRURI AQUAXYL VARNISH

1,400L4,400L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart