LLAK C894 CLEAR ULTRA HS 2:1

Vlerëso Produktin

2,300L9,700L

C894 CLEAR ULTRA HS 2:1

LLAK C894 CLEAR ULTRA HS 2:1 Llak 2K akrilik 2: 1 Ultra HS, i përshtatshëm për riparime të plota apo të pjesshme të bojrave. Përdoret me tharrës ULTRA HS H 733 SLOW, H 734 NORMAL & H 735 FAST.

2,300L9,700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK C894 CLEAR ULTRA HS 2:1

LLAK C894 CLEAR ULTRA HS 2:1 Llak 2K akrilik 2: 1 Ultra HS, i përshtatshëm për riparime të plota apo të pjesshme të bojrave. Përdoret me tharrës ULTRA HS H 733 SLOW, H 734 NORMAL & H 735 FAST.

C894 Clear Ultra HS është një shtresë e pastër ultra e lartë me nivelim të shkëlqyeshëm, forcim të shpejtë dhe mbajtje shkëlqyese të shkëlqimit të lartë. Ky produkt është i përshtatshëm për të gjitha përpunimet e plota dhe të pjesshme me cilësi të lartë. C894 Clear Coat është një produkt më miqësor ndaj mjedisit për shkak të përmbajtjes së tij të lartë të ngurtë. Ka një mbulim superior, vetëm një shtresë e gjysmë, një zgjidhje shumë më e madhe për kursimin e kostos. Përzihet në një raport prej 2: 1 me Hardener for Topcoats H 735 FAST / H 734 NORMAL / H 733 SLOW. Koha e kurimit është 25 – 40 minuta në 60 ° C (140 ° F) në varësi të forcës.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK C894 CLEAR ULTRA HS 2:1

Paketimi

1L, 5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK C894 CLEAR ULTRA HS 2:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

LLAK C894 CLEAR ULTRA HS 2:1
LLAK C894 CLEAR ULTRA HS 2:1

2,300L9,700L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart