LLAK C496 CLEAR HS SR 2:1

Vlerëso Produktin

3,000L

C496 CLEAR HS SR 2:1

Llak transparent akrilik 2K 2:1 HS SR. Përdoret në trajtimet e plota ose të pjesshme të bojrave. Përzjehet me tharës 752 SLOW, 753 NORMAL dhe 754 FAST.

3,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK C496 CLEAR HS SR 2:1

LLAK C496 CLEAR HS SR 2:1 Llak transparent akrilik 2K 2:1 HS SR. Përdoret në trajtimet e plota ose të pjesshme të bojrave. Përzjehet me tharës 752 SLOW, 753 NORMAL dhe 754 FAST.

C496 Clear HS SR 2: 1 është një shtresë kristal e qartë, me shkëlqim të pastër. Një shtresë e pastër e ndërtimit të lartë me nivelim të shkëlqyeshëm dhe ngurtësim të shpejtë, e përshtatshme për të gjitha përpunimet e plota dhe të pjesshme me cilësi të lartë. Përzihet në një raport prej 2: 1 me Hardener for Topcoats H 752 SLOW / H 753 NORMAL / H 754 FAST. Përdorimi i H754 Hardener for Topcoats FAST koha e shërimit mund të ulet në 10 – 15 minuta në 60 ° C (140 ° F). Përdorimi i Hardener H 753 për veshjet e sipërme NORMALE koha e shërimit është 15 – 30 minuta në 60 ° C (140 ° F). Puna e montimit dhe lustrimi mund të kryhen vetëm 30 minuta pas pjekjes.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK C496 CLEAR HS SR 2:1

Paketimi

1L, 5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK C496 CLEAR HS SR 2:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart