LLAK BODY 699 CLEAR HS SR2:1

Vlerëso Produktin

1,200L5,600L

BODY 699 CLEAR HS SR 2:1

Llak akrilik transparent 2K HS 2:1. Lë sipërfaqe të lëmuar dhe me ndriçim. Thahet shpejt gjatë trajtimit të paneleve të dritave dhe riparimin e plotë të bojës së automjetit. Përdoret me HARDENER 752 SLOW, 753 NORMAL dhe 754 FAST.

1,200L5,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK BODY 699 CLEAR HS SR2:1

LLAK BODY 699 CLEAR HS SR2:1 Llak akrilik transparent 2K HS 2:1. Lë sipërfaqe të lëmuar dhe me ndriçim. Thahet shpejt gjatë trajtimit të paneleve të dritave dhe riparimin e plotë të bojës së automjetit. Përdoret me HARDENER 752 SLOW, 753 NORMAL dhe 754 FAST.

Body 699 Clear SR është një shtresë transparente akrilike 2K HS. Ruajtja e lartë e shkëlqimit, niveli i shkëlqyeshëm dhe vetitë e ngurtësimit të shpejtë, e bëjnë këtë pastër të përshtatshëm për panelin e spoteve dhe riparimet e plota të automjeteve. Raporti i përzierjes është 2: 1 me Hardener for Topcoats H 752 SLOW / H 753 NORMAL / H 754 FAST. Për shkak të mbulimit dhe nivelimit të tij superior, ky produkt është një produkt shumë më ekonomik sesa shumica e veshjeve të qarta konvencionale.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK BODY 699 CLEAR HS SR2:1

Paketimi

1L, 5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK BODY 699 CLEAR HS SR2:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

LLAK BODY 699 CLEAR HS SR2:1
LLAK BODY 699 CLEAR HS SR2:1

1,200L5,600L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart