LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1

Vlerëso Produktin

4,600L

492 AUTO CLEAR HS SR 3:1

Llak transparent 3:1 i cilësisë së lartë. Ka ndriçim të fortë dhe përdoret për trajtime të pjesshme ose të plota të automjeteve. Përdoret me tharës 716 SLOW, 717 NORMAL & 718 FAST në raportin 3:1.

4,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1

LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1 Llak transparent 3:1 i cilësisë së lartë. Ka ndriçim të fortë dhe përdoret për trajtime të pjesshme ose të plota të automjeteve. Përdoret me tharës 716 SLOW, 717 NORMAL & 718 FAST në raportin 3:1.

492 Auto Clear HS SR 3: 1 është një shtresë kristal e pastër, me shkëlqim të lartë, me veti të shkëlqyera të shkëlqimit për rifunksionime të plota dhe të pjesshme. Përzihet në një raport prej 3: 1 me Hardener for Topcoats 716 SLOW / 717 NORMAL / 718 FAST. Koha e kurimit është 20 – 30 minuta në temperaturën e panelit 60 ° C (140 ° F). Gati për punë assely, riparime të vogla dhe lustrim 20 minuta pas pjekjes.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1

Paketimi

3L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK 492 AUTO CLEAR HS SR3:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart