KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER

450L1,050L

BODY 625 HARDENER FOR PRIMERS

Tharës me përmbajtje izocianati për BODY 634 4:1 HS, BODY 605 4:1 HS në raportin 4:1, dhe BODY 607 4:1 UHS ASTAR.

450L1,050L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER

KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER Tharës me përmbajtje izocianati për BODY 634 4:1 HS, BODY 605 4:1 HS në raportin 4:1, dhe BODY 607 4:1 UHS ASTAR.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER

Paketimi

200ml, 625ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER
KATALIT PËR ASTAR BODY 625 HARDENER

450L1,050L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart