KATALIT I SHPEJTË H754 HARDENER

2,500L

H754 HARDENER FOR TOPCOATS FAST

Tharës i shpejtë me përmbajtje izocianati për bojra akrelike 2K dhe llak transparent 2K.

2,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

KATALIT I SHPEJTË H754 HARDENER

KATALIT I SHPEJTË H754 HARDENER Tharës i shpejtë me përmbajtje izocianati për bojra akrelike 2K dhe llak transparent 2K.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: KATALIT I SHPEJTË H754 HARDENER

Karakteristikat Kryesore
Koha e Tharjes

Fast

Specifikime
Paketimi

1L, 2.5L, 500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “KATALIT I SHPEJTË H754 HARDENER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

KATALIT I SHPEJTË H754 HARDENER
KATALIT I SHPEJTË H754 HARDENER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart